Планування таунхаусів

Двоповерховий варіант

Главное изображение1
  • 1
  • 2

Загальна площа

120,1 м2

ПЕРШИЙ ПОВЕРХ
1.Кухня-студія45,00 м2
2.Кабінет14,00 м2
3.Санвузол3,2 м2
ДРУГИЙ ПОВЕРХ
4.Хол4,20 м2
5.Ванна кімната5,70 м2
6.Спальна кімната 113,00 м2
7.Спальна кімната 217,00 м2
8.Спальна кімната 318,00 м2

Триповерховий варіант

Загальна площа

180,0 м2

ПЕРШИЙ ПОВЕРХ
1.Кухня-студія45,00 м2
2.Кабінет14,00 м2
3.Санвузол3,2 м2
ДРУГИЙ ПОВЕРХ
4.Хол4,20 м2
5.Санвузол2,60 м2
6.Санвузол3,00 м2
7.Спальна кімната 113,00 м2
8.Спальна кімната 217,00 м2
9.Спальна кімната 318,00 м2
ТРЕТІЙ ПОВЕРХ
10.Кімната відпочинку47,00 м2

* Оплата здійснюється в гривнях за офіційним курсом долара, встановленим НБУ на момент платежу

Продаж таунхаусів

Таунхаус – це відносно новий формат житла, який швидко поширився в Україні і знайшов своїх шанувальників. Таке житло широко відоме в багатьох країнах світу, а тепер і у нас. Оригінальна ідея, де в результаті поєднуються і квартира, і будинок. Купити таунхаус в Києві значить одночасно стати володарем будинку і квартири. Городок, в якому буде розташований ваш будинок – це велика дружна сім’я. Купуючи готові таунхауси, ви стаєте власником не тільки будинку, але і невеликої ділянки землі, де зможете організувати свій задній дворик під зону барбекю, фруктовий сад або місце для сімейних посиденьок – все, що душі завгодно. Купівля таунхауса радикально не відрізняється від покупки інших типів житла, але ви повинні бути інформовані про відмінності. Продаж таунхауса може проводитися як забудовником, так і посередниками, які бажають заробити на цьому. Будьте уважні! Отже, щоб успішно купити таунхаус в Києві, просто виконайте прості вказівки, які описані нижче.​

Як купити таунхаус від забудовника?

1. Розгляньте переваги і недоліки володіння будинком.

  • Уважно проаналізуйте проекти таунхаусів. Більшість з них складається з двох рівнів, а іноді навіть трьох або чотирьох. Вітальні, їдальні, туалет, як правило, розташовані на першому поверсі, а всі спальні, офісні приміщення та ванні кімнати знаходяться на другому і третьому рівнях. Якщо ви не готові або не в змозі регулярно підніматися і спускатися по сходах, то, ймовірно, таке житло – це не зовсім хороший варіант для вас. Є, звичайно, деякі варіанти таунхаусів, де все знаходиться на одному поверсі, але це не часта практика, тому що один поверх житлової площі для кожного таунхауса вимагає занадто багато землі. Бувають проекти таунхаусів на 2 сім’ї і більш, буває таунхаус з гаражем і відкритим паркомісцем.
  • Вивчіть методи будівництва таунхауса, який ви розглядаєте. Як і квартира, таунхауси мають спільні стіни. Галасливі сусіди не стануть серйозною проблемою, якщо стіни були належним чином побудовані і мають відмінну звукоізоляцію. Хороший забудовник не економить на цьому гроші.
  • Зверніть увагу на якість використовуваних матеріалів і комунікації. Якщо житлове містечко зовсім нове, то, найімовірніше, з інженерними мережами проблем виникнути не повинно, чого не скажеш про матеріали. Ретельно вивчайте будівельні матеріали, які використовує забудовник. Вони обов’язково повинні бути екологічно безпечними. Матеріали внутрішніх і зовнішніх перегородок повинні мати хорошу теплоізоляцію, щоб ваш будинок в підсумку був дійсно економічним.
  • Планування таунхауса – так само важливий момент. План таунхауса повинен бути продуманим і комфортним. Хороші забудовники нерідко дають покупцеві право самостійно вирішувати, де розташувати внутрішні стіни. Але будьте уважні, зазвичай ця можливість доступна тільки до певного етапу будівництва, тому, якщо ви хочете самостійно вирішувати, яким буде ваш план таунхауса, то не зволікайте з прийняттям рішення.

2. Оцініть безпеку об’єкта. Закрита територія містечка – це ідеальний варіант, якщо ви дбаєте про безпеку своєї сім’ї. Зверніть увагу, чи передбачено це проектом житлового комплексу і наскільки ретельно це дотримує забудовником. Відзначимо, що якщо огорожу і охорона території відразу не передбачена проектом, то в майбутньому мешканці містечка зможуть зробити це самостійно, але, як ви розумієте, вартість проекту і його втілення в життя ляже на ваші плечі. А ціна всього цього зовсім не маленька.

3. Купити таунхаус від забудовника, а не через посередників – це гарантія відсутності недомовлених умов і махінацій. Крім того, забудовник дає гарантію на ряд виконаних робіт та використаних матеріалів, тому при появі гарантійних випадків, забудовник зобов’язується усунути їх за свій рахунок. Такий продаж таунхауса – це відмінний варіант для тих, хто бажає отримати тільки якісний товар.

Беручи до уваги все вищевикладене, що ми можемо сказати про ЖК «Чарівні стежки»: наш житловий комплекс – це ідеальне місце, в якому тісно переплітаються якість, безпеку, турбота про природу і бажання надати покупцеві саме те, що він шукає. У нас ціна відповідає якості, при цьому вартість такого житла вас приємно здивує. Нас цікавить не тільки продаж таунхауса, ми хочемо робити наших покупців щасливими! Ми допоможемо скласти вам власний план таунхауса і це жодним чином не вплине на його вартість! Персональне планування таунхауса і ціна не змінюються! Ваш вибір – придбання житла від забудовника ЖК «Чарівні стежки» в Лісниках під Києвом!